Siirry sisältöön

Kaisa Majuri, rehtori, Koulunkäynninohjaaja -ryhmänohjaaja
kaisa.majuri@valkealanopisto.fi
p. 044 709 5939

​Anu Ikäheimonen-Leikas, S2-opetus, Aikuisten perusopetuksen päättövaihe -ryhmänohjaaja
p. 044 723 0027
anu.ikaheimonen-leikas@valkealanopisto.fi

Leena Järveläinen, S2 TUVA -ryhmänohjaaja
p. 044 338 8975
leena.jarvelainen@valkealanopisto.fi

Tuula Kukkonen, S2-opetus, Aikuisten perusopetuksen alkuvaihe -ryhmänohjaaja
p. 044 365 5446
tuula.kukkonen@valkealanopisto.fi

Enni Lautamatti, TUVA ja KOPS -ryhmänohjaaja
p. 044 739 3866
enni.lautamatti@valkealanopisto.fi

Maritta Mörk-Huttunen, HA -ryhmänohjaaja, opiskelijahuoltaja
p. 044 739 4394
maritta.mork-huttunen@valkealanopisto.fi

Suvi Kääpä, opinto-ohjaaja
p. 044 300 9423
suvi.kaapa@valkealanopisto.fi

Piritta Toivonen, Sujuvaa suomea -ryhmänohjaaja
p. 044 338 9961
piritta.toivonen@valkealanopisto.fi

Joonas Jämsä, koulunkäynninohjaaja
p. 044 499 2712
joonas.jamsa@valkealanopisto.fi

Emilia Kangaskolkka, asuntolaohjaaja
p. 0400 459 901
emilia.kangaskolkka@valkealanopisto.fi